ВГО «Успішна Україна» оголошує
конкурс фотографій

Новини

RSS 2.0 RSS 2.0

Наші партнериПро ВГО «Успішна Україна»

Вітаємо Вас на сайті Всекраїнського громадського об'єднання (ВГО) «Успішна Україна»!

«Успішна Україна» розпочалася з одноіменної програми суспільно – політичних перетворень, розробленої Юрієм Бойком у березні – квітні 2004 року. Зміст програми Юрія Бойка і підсумки її реалізації представлені в розділі Історія створення ВГО "Успішна Україна". У липні 2004 р Юрій Бойко та його однодумці – Володимир Воробйов, Олександр Острик, Галина Соборова, Станіслав Харланов - вирішили заснувати громадську організацію, метою якої стане сприяння перетворенню нашої країни за 10 років у розвинуту демократичну країну з цивілізованою ринковою економікою – Успішну Україну, де більшість громадян буде задоволена життям і буде пишатися своєю батьківщиною. 19 серпня 2004 р відбувся установчий з'їзд ВГО «Успішна Україна». Осередки ВГО створені у десятках населених пунктів України.

Позиція ВГО – як будувати Успішну Україну - представлена у разділі сайту – Програма ВГО "Успішна Україна". Ми прекрасно розуміємо, що громадська організація не може розробити досконалий план розвитку країни, тому підкреслюємо – це наш проект. Можливо, він має недоліки, але такі положення проекту, як життєва необхідність об’єднання зусиль суспільства і здійснення «великого стрибка», просування ідей успіху в усіх сферах життя, виховання гідності громадян і захист їх прав, створення умов для успішного бізнесу шляхом проведення реформи податкової системи, тощо, ми вважаємо безумовно вірними і зосередились на їх виконанні. Що конкретно і як робимо, написано в розділі сайту Наші проекти

Ми згодні з тими, хто каже, що багатьох наших цілей треба досягати  політичними методами. Але, нажаль, сучасний досвід діяльності політичних партій і політичної еліти України показав їх неспроможність консолідувати суспільство і повести його до успіху. ВГО «Успішна Україна» об’єднує громадян, які з різних причин не хочуть займатись політикою, але хочуть зробити життя в Україні кращим: це суспільно – активні представники малого і середнього бізнесу, держслужбовців, науковців, освітян і інших лав суспільства, які хочуть продуктивно працювати за будь якої влади і не хочуть від неї залежати. Такий шлях, ми вважаємо, є найкоротшим до громадянського суспільства: тільки успішні громадяни, що пройшли шлях захисту власної гідності і прав інших громадян, згодом допоможуть суспільству «народити» справжню політичну еліту.

Ознайомитись з позицією членів ВГО «Успішна Україна» з деяких актуальних питань суспільного життя («Громадянське суспільство», «Економіка» і т.і.) Ви можете у розділі Аналітика.

Ми запрошуємо до співробітництва всіх громадян і організації, хто вірить в свій особистий успіх, успіх України і бажає у найкоротший термін перетворити нашу країну у розвинуту демократичну країну з цивілізованою ринковою економікою, не бажаючи з будь – яких причин пов'язувати свою долю з активною політичною діяльністю (наприклад, у лавах політичних партій). Умови членства у ВГО «Успішна Україна» наведені у розділі Що означає бути членом ВГО «Успішна Україна.

РАЗОМ МИ ПОБУДУЄМО УСПІШНУ УКРАЇНУ

 
УКР   РУС   ENG
пошук
e-mail:

© 2004-2007 ВГО "Успішна Україна". Усі права на матеріали, що знаходяться на сайті, охороняються у відповідності з законодавством України. У разі будь-якого використання матеріалів сайта, гіперпосилання на www.uspishnaukraina.com.ua є обов'язковим.