ВГО «Успішна Україна» оголошує
конкурс фотографій

Новини

RSS 2.0 RSS 2.0

Наші партнериІсторія створення ВГО «Успішна Україна»

Загальна інформація:

Всеукраїнське громадське об’єднання “Успішна Україна” – неполітична всеукраїнська громадська організація, яка була створена у серпні 2004-го року з ініціативи групи небайдужих до долі України громадян. Засновниками організації стали підприємець Бойко Юрій, підприємець Острик Олександр, державний службовець Воробйов Володимир, медичний працівник Соборова Галина, юрист Харланов Станіслав.
Головною метою створення організації є об’єднання зусиль громадян по сприянню здійснення нашою країною «великого стрибка» і її перетворення за 10 років у розвинуту демократичну країну з цивілізованою ринковою економікою – Успішну Україну, де більшість громадян буде задоволена життям і буде пишатися своєю Батьківщиною.
Ми сприяємо розвитку громадянського суспільства в Україні, підтримуємо і розвиваємо ініціативи, які спрямовані на досягнення особистісного і суспільного успіху, виховання гідності громадян і захист їх прав, створення умов для успішного бізнесу шляхом проведення реформи податкової системи та інших конче необхідних реформ.
Нажаль, сучасний досвід діяльності політичних партій і політичної еліти України показав їх неспроможність консолідувати суспільство і повести його до успіху. ВГО «Успішна Україна» об’єднує громадян, які з різних причин не хочуть займатись політикою, але хочуть зробити життя в Україні кращим: це суспільно-активні представники малого і середнього бізнесу, державних службовців, науковців, освітян і інших лав суспільства, які хочуть продуктивно працювати за будь якої влади і не хочуть від неї залежати. Такий шлях, ми вважаємо, є найкоротшим до громадянського суспільства: тільки успішні громадяни, що пройшли шлях захисту власної гідності і прав інших громадян, згодом допоможуть суспільству «народити» справжню політичну еліту.

Основні напрямки діяльності:

1. Просування в суспільстві ідеї кінцевої мети організації: об’єднання суспільства, синергія зусиль, «великий стрибок» з метою перетворення України в розвинуту конкурентоспроможну демократичну країну у найкоротший термін.
2. Розробка та затвердження Стратегії розвитку України. ВГО "Успішна Україна" вважає, що сьогодні для європейського розвитку України, для здійснення "великого стрибка" важливо розробити за затвердити на законодавчому рівні документ, який би передбачав принципові позиції зовнішньої та внутрішньої політики, напрямків розбудови країни незалежно від уряду, який знаходиться при владі. Часта зміна урядів, хаос в напрямках зовнішньої та внутрішньої політики, позбавляє громадян України відповіді на питання: «Яку країну ми будуємо?» і є одним з основних чинників нестабільності в країні. Саме тому ВГО "Успішна Україна" ініціює розробку та затвердження Стратегії розвитку України.
3. Реформування податкової системи України. Ми переконані, що існуюча податкова система – одна з головних причин повільного розвитку української економіки, гальмування ініціатив вітчизняного бізнесу, широкий простір для розквіту корупції і тіньового сектору. Організація проводить роботу по реалізації великого проекту «Податкова еволюція» і його першої складової «Лобіювання реформи податкової системи в органах влади».
4. Підтримка діяльності і розвиток громадських колегій та інших консультативно-дорадчих організацій при органах виконавчої влади. Досвід роботи членів ВГО «Успішна Україна» в громадських радах переконує нас, що вони – одна з ефективних форм співпраці бізнесу і інших шарів суспільства з владою, цивілізованого лобіювання громадянами своїх інтересів.
5. Сприяння збільшенню прозорості діяльності органів влади України та протидія корупції в усіх її проявах. Нами підготовлено ряд проектів, які спрямовані на протидію корупції в Україні, збільшення відкритості та прозорості влади (“Усунення невідповідності підзаконних актів державних органів чинному законодавству України та ратифікованим Україною міжнародно-правовим актам як механізм попередження прояву корупційних явищ”, ”Впровадження механізму реалізації права громадян на отримання інформації для створення аналітичних матеріалів та на їх основі пропозицій по внесенню змін до чинного законодавства України для збільшення прозорості та відкритості органів влади” тощо).
6. Сприяння зростанню конкурентоспроможності людини, родини, компанії, регіону і таким чином забезпечення побудови розвинутої конкурентоспроможної країни. У 2007 року ми усвідомили низьку ефективність нашої роботи на рівні центральної влади, тому робимо більший акцент на справах конкретних людей, компаній, особливо – в регіонах України.
7. Всебічна підтримка та захист прав громадян України. Ми досягли окремих успіхів в захисті прав представників малого та середнього бізнесу, плануємо розвивати новий напрямок - захист прав держслужбовців. Ми вважаємо обидві ці категорії громадян України такими, що мають бути незалежними від політиків і влади і намагаємось забезпечити зростання стабільності в українському суспільстві завдяки розвитку цього напрямку діяльності.
8. Захист навколишнього середовища. Нам вдалося виграти декілька судових справ з цієї тематики і сприяти розширенню мережі національних природних парків.

Деякі конкретні справи ВГО ”Успішна Україна”:

• Члени ВГО прийняли активну участь в Помаранчевій революції 2004 р. Але у серпні 2005 року було прийнято принципове рішення про неполітичний розвиток організації і не підтримку жодної політичної сили в майбутньому.
• З початку 2005 року ми сприяємо розвитку одного з головних механізмів громадського впливу на владу – громадських рад при органах влади. Члени ВГО «Успішна Україна» у різні часи були і є членами Ради з питань зовнішньоекономічної діяльності і Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Ради асоціацій національних товаровиробників при Кабінеті міністрів України, Громадської ради при Міністерстві зовнішніх справ України, Громадської ради при Державній податковій адміністрації, Оргкомітету Національної комісії з податкової реформи і інших. Працюючи в цих органах, члени організації сприяють створенню умов для розвитку цивілізованого бізнесу в країні.
• У травні 2005 року ми пролобіювали встановлення імпортного мита в розмірі 10% на імпорт готових комп’ютерів, захистивши таким чином вітчизняних виробників комп’ютерів.
• Ми здійснюємо демократичний вплив на владу та інші політичні сили. У 2005 році ВГО “Успішна Україна” стала ініціатором проведення об’єднавчих круглих столів між політиками і громадськими організаціями, які представляють інтереси бізнесу. Ми довели, що цивілізований діалог між владою та бізнесом можливий. Ми ініціювали зміну формату передвиборчої боротьби наприкінці 2005 року: від рекламних роликів і білбордів партій до висвітлення програмних цілей і проектів конкретних економічних реформ.
• На початку 2005 року ми провели всі необхідні заходи для підготовки проведення Всеукраїнського референдуму по достроковому припиненню повноважень Верховної ради України IV скликання, але ця ініціатива була «похована» чиновниками внаслідок недосконалого законодавства. Наші ініціативи з вдосконалення законодавства України щодо референдумів і на сьогоднішній день ігноруються політиками.
• Ми підтримуємо успіх у всіх сферах життя: у 2005 р. підтримали юного гольфіста з Білої Церкви Руслана Гаркавенка, який став переможцем Кубку України з гольфу 2005 року.
• На протязі 2005 – 2008 років проведено більше 10 засідань «круглих столів» з основних напрямків діяльності організації. Найбільш резонансними стали засідання на тему “Податкова реформа – шляхи та механізми впровадження” (учасники: Голова ДПАУ, міністр економіки, міністр фінансів, депутати ВРУ, депутати КМР, вітчизняні та закордонні експерти (екс-конгресмен США Джон Конлен), керівники підприємницьких структур), “Економічні реформи в Україні у 2006 році в контексті парламентських виборів” (2006), «Погляд оптимістів на гарячі українські проекти: Бюджет – 2007, Реформа податкової системи, Стратегія розвитку країни» (2007) і інші.
• У вересні 2007 року ВГО “Успішна Україна” виконало всі роботи з організації Міжнародного медіа-форуму по проблемам будівництва каналу «Дунай – Чорне море» в м. Одеса, Ізмаїл, Вилкове.
• Ми проводимо багато досліджень і громадських акцій з податкової тематики. В 2007 році ми успішно виконали проект "Публічний діалог щодо альтернативних критеріїв оцінки зміни податкової політики", профінансований Міжнародним фондом «Відродження». Наші пропозиції враховані в проектах Стратегії реформування податкової системи України і Податкового кодексу України. Наш податковий портал www.taxes.org.ua Державна податкова адміністрація України визнала кращим українським електронним ЗМІ з податкової тематики у 2007 році.
• ВГО “Успішна Україна” підтримало ідею Національної Стратегічної Асамблеї (НСА) і стало одним із ініціаторів створення Робочої групи з розробки концепції НСА (вересень 2007р) і самої Національної стратегічної асамблеї (травень 2008 р).
• ВГО "Успішна Україна" підтримало ідею створення національного природного парку (НПП) на Сумщині ''Великий бір" (Шосткинський). Не зважаючи на постійне перешкоджання створенню парку з боку окремих представників державних органів та органів місцевого самоврядування Сумської області, за результатами неодноразових звернень до відповідних державних органів та Президента України, 27 серпня 2008 року Президент України підписав Указ № 774/2008 "Про невідкладні заходи щодо розширення мережі національних природних парків", яким підтримав нашу ініціативу про створення НПП "Великий бір".

Регіональна структура:

ВГО “Успішна Україна” має власні осередки в багатьох областях України:

1. Білоцерківський

2. Дніпропетровський

3. Донецький

4. Кам’янець-Подільський

5. Кіровоградський

6. Київський

7. Коломийський

8. Луганський

9. Луцький

10. Львівський

11. Новгород-Сіверський

12. Одеський

13. Полтавський

14. Севастопольський

15. Харківський

16. Червоноградський

17. Шосткінський

Лідерами ВГО «Успішна Україна» є:

1. Бойко Юрій Володимирович, Голова правління ВГО «Успішна Україна», кандидат технічних наук, Член Оргкомітету Національної стратегічної асамблеї, Член правління Асоціації підприємств інформаційних технологій України, Президент компанії «Литер»;
2. Панченко Володимир Григорович, Член правління ВГО «Успішна Україна», Президент Асоціації виробників профільних виробів із полімерів, Член президії Ради Асоціацій національних товаровиробників при Кабінеті Міністрів України, Голова Комісії з питань податкової і митної політики цієї Ради, Голова редакційної колегії регіональної газети "Експедиція XXI". Засновник етнографічного клубу "Україна мрій", Директор Інституту суспільних досліджень, Президент Компанії ТОВ СП з ІІ "Вента Україна";
3. Гончаревич Лілія Георгіївна, Член правління ВГО «Успішна Україна», Член громадської ради при Міністерстві закордонних справ України, Помічник Голови Комітету Верховної Ради України (програма сприяння Парламенту України);
4. Новак Андрій Яремович, Член правління ВГО «Успішна Україна», кандидат економічних наук;
5. Чепелюк Василь Миколайович, Виконавчий директор ВГО «Успішна Україна;
6. Острик Олександр Іванович, Член правління ВГО «Успішна Україна», Радник Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з корупцією і організованою злочинністю, Генеральний директор фірми «Каштан».

Перспективи:

Подальший розвиток ВГО «Успішна Україна» ми бачимо у співпраці з громадянами, які за допомогою організації будуть вирішувати свої і суспільні проблеми, формуючи таким чином дієві осередки організації. Ми впевнені, що з кожним роком українська еліта і всі громадяни будуть краще усвідомлювати той факт, що український капіталізм зможе перейти з сьогоднішнього «дикого» до «цивілізованого» стану тільки за умови сильного громадянського суспільства, і вплив нашої і інших громадських організацій на суспільні процеси буде підвищуватись.

 
УКР   РУС   ENG
пошук
e-mail:

© 2004-2007 ВГО "Успішна Україна". Усі права на матеріали, що знаходяться на сайті, охороняються у відповідності з законодавством України. У разі будь-якого використання матеріалів сайта, гіперпосилання на www.uspishnaukraina.com.ua є обов'язковим.