ВГО «Успішна Україна» оголошує
конкурс фотографій

Новини

RSS 2.0 RSS 2.0

Наші партнериПро ВГО «Успішна Україна»

Історія створення ВГО «Успішна Україна»

«Успішна Україна» розпочалася з одноіменної програми суспільно – політичних перетворень, розробленої Юрієм Бойко у березні – квітні 2004 року. У липні 2004 р Юрій Бойко та його однодумці – Володимир Воробйов, Олександр Острик, Галина Соборова, Станіслав Харланов - вирішили заснувати громадську організацію, метою якої стане сприяння перетворенню нашої країни за 10 років у розвинуту демократичну країну з цивілізованою ринковою економікою – Успішну Україну, де більшість громадян буде задоволена життям і буде пишатися своєю батьківщиною. 19 серпня 2004 р відбувся установчий з'їзд ВГО «Успішна Україна».

З Статутом ВГО "Успішної України" Ви можете ознайомитись тут. Осередки ВГО створені у десятках населених пунктів України.

Життєва необхідність об’єднання зусиль суспільства і здійснення «великого стрибка», просування ідей успіху в усіх сферах життя, виховання гідності громадян і захист їх прав, створення умов для успішного бізнесу шляхом проведення реформи податкової системи, тощо, ми вважаємо безумовно вірними і зосередились на їх виконанні.
Нажаль, сучасний досвід діяльності політичних партій і політичної еліти України показав їх неспроможність консолідувати суспільство і повести його до успіху. ВГО «Успішна Україна» об’єднує громадян, які з різних причин не хочуть займатись політикою, але хочуть зробити життя в Україні кращим: це суспільно – активні представники малого і середнього бізнесу, держслужбовців, науковців, освітян і інших лав суспільства, які хочуть продуктивно працювати за будь якої влади і не хочуть від неї залежати. Такий шлях, ми вважаємо, є найкоротшим до громадянського суспільства: тільки успішні громадяни, що пройшли шлях захисту власної гідності і прав інших громадян, згодом допоможуть суспільству «народити» справжню політичну еліту.

Ми запрошуємо до співробітництва всіх громадян і організації, хто вірить в свій особистий успіх, успіх України і бажає у найкоротший термін перетворити нашу країну у розвинуту демократичну країну з цивілізованою ринковою економікою, не бажаючи з будь – яких причин пов'язувати свою долю з активною політичною діяльністю.

РАЗОМ МИ ПОБУДУЄМО УСПІШНУ УКРАЇНУ

УКР   РУС   ENG
пошук
e-mail:

© 2004-2007 ВГО "Успішна Україна". Усі права на матеріали, що знаходяться на сайті, охороняються у відповідності з законодавством України. У разі будь-якого використання матеріалів сайта, гіперпосилання на www.uspishnaukraina.com.ua є обов'язковим.