ВГО «Успішна Україна» оголошує
конкурс фотографій

Новини

RSS 2.0 RSS 2.0

Наші партнериПро ВГО «Успішна Україна»

Ідеологія ВГО «Успішна Україна»

Ми знаємо чого хоче кожен українець. ВГО «Успішна Україна» пропонує оптимальний шлях розвитку України – Програму «Успішна Україна», повний текст, який знаходиться  на сайті в Історії створення).

Концепція реформування країни від ВГО «Успішна Україна» передбачає протягом 10-15 років наведення в країні демократичного порядку, виправлення соціально-психологічного настрою суспільства на позитивний, формування командного духу довіри між різними шарами суспільства і його використання для стрімкого розвитку – «великого стрибка», складовою якого є три функціональна економічна модель, яка пропонує конкретні методи підвищення ефективності всіх трьох функцій економічної системи виробництва, продажу, розподілу ) і дає відповідь на питання: Як підняти українську економіку.

Ми не пропонуємо універсальний рецепт виходу з кризи, ми не даємо пусті обіцянки,  ми не рвемося до влади. Досить нарікань на беззмістовні реформи – ми пропонуємо кожному українцю взяти ініціативу в свої руки. Ми знаємо місце і роль кожного українця в розбудові Успішної України. Ми запрошуємо до співпраці, ми пропонуємо об’єднатись навколо Української національної ідеї, яка лежить на поверхні, але просто нікому невигідна, крім нас з Вами.

Вперед в майбутнє – в Успішну Україну успішних українців!

УКР   РУС   ENG
пошук
e-mail:

© 2004-2007 ВГО "Успішна Україна". Усі права на матеріали, що знаходяться на сайті, охороняються у відповідності з законодавством України. У разі будь-якого використання матеріалів сайта, гіперпосилання на www.uspishnaukraina.com.ua є обов'язковим.