ВГО «Успішна Україна» оголошує
конкурс фотографій

Новини

RSS 2.0 RSS 2.0

Наші партнериНовини

 • 7 серпня 2012
  15 квітня 2011 р. Загальними зборами прийнято рішення про ліквідацію ВГО «Успішна Україна»
 • 4 квітня 2011
  Фейсліфтинг України

  Минулого тижня керівництво МЗС презентувало новий продукт – візуальну концепцію України, а також стратегію позиціонування країни в світі. Безпосереднім розробником та ідеологом виступила компанія CFC Consulting.

 • 2 квітня 2011
  Вступил в силу новый Налоговый кодекс: кто пострадает и что делать?

  То, чего так боялся мелкий бизнес и с нетерпением ожидал средний и крупный, произошло - с 1 апреля вступил в силу в полном объеме Налоговый кодекс. Изменений в кодексе не много, но они существенные: для крупных предприятий уменьшился налог на прибыль, новосозданные компании могут воспользоваться налоговыми каникулами.

 • 28 березня 2011
  Спрощена система: досліди на кроликах

  Грамотного законопроекту про спрощену систему оподаткування, який би врахував точку зору Мінфіну і бізнесменів, так ніхто і не запропонував. Хоча активність опозиції на тлі безініціативності Мінфіну стала причиною сильного роздратування прем'єра Миколи Азарова, який звинуватив Мінфін у неробстві. ТЕКСТ ДОКУМЕНТА.
 • 21 березня 2011
  Скільки коштує депутат українському народу

  Щонайменше 700 тисяч гривень - таку суму грошей українські платники податків щороку виділяють на одного з 450 депутатів.

  700 тисяч на кожного - незалежно від того, хто ця людина, і як вона потрапила до парламенту, кнопкодав це чи олігарх, чи добропорядний законодавець, чи це Рінат Ахметов або його водій Володимир Мальцев, або Юра Єнакіївський, або Михайло Чечетов, або Ірина Бережна, або сестра Льовочкіна, або Юрій Кармазін, або Петро Симоненко чи сам Володимир Литвин.

 • 17 березня 2011
  Навіщо малому бізнесу спрощене оподаткування

  Відсутність протестів з боку великих гравців пояснюється їх більшою адаптованістю до загальної системи оподаткування, суттєвими можливостями із захисту свого бізнесу і великим запасом міцності. До того ж, для них основні складності почнуться після 1 квітня, тому їхня реакція ще попереду.
 • 10 березня 2011
  Не лізь у борги: віднині в Україні новий закон щодо їх стягнення

   

  Віднині з боржниками розбиратимуться жорсткіше – в дію вступає новий закон "Про виконавче провадження". Правозахисники б’ють на сполох і побоюються появи нових корупційних схем у судах.

 • 3 березня 2011
  Фальшива толерантність

  Сучасне поле ідеологічного, філософського, публіцистичного дискурсу активно продукує свої теорії. Причому їхній спектр настільки широкий і розмаїтий, що крайні полюси – взаємовиключні.

  А це значить, що на якомусь етапі стався збій, допущено принципову й грубу помилку, компасна стрілка вектору християнського та національного розвитку українського суспільства збита з курсу.

 • 23 лютого 2011
  Эксперты: Украина вернулась на 15 лет назад
  Эксперты: Украина вернулась на 15 лет назад

  Одной из задач реформирования Конституции Украины является легитимация власти. Об этом во время пресс-конференции в «Обозревателе» заявил профессор права Виктор Мусияка.

 • 21 лютого 2011
  Альтернатива шоковій реформі

  Малюнок Андрія Більжо

  Нехай уряд спочатку займеться економікою. Стимулювання підприємництва і покращення конкурентного середовища сприятиме створенню робочих місць. Відповідно, зростуть і відрахування в Пенсійний фонд. Створення тільки 500 тисяч робочих місць поповнить фонд додатковими 4 мільярдами.
 • 14 лютого 2011
  Інноваційна ширма корупційного збагачення

  Фото УП. З конкурсу "В десятці"
  Є спроба часткової перебудови економіки у модель державно-монополістичного капіталізму, на периферії якого існуватиме незначний приватний сектор. Це добром не закінчиться. Є гнітючий досвід країн, які йшли цим шляхом.

   

 • 9 лютого 2011
  Именем Президента Украины Виктора Януковича."Коррупция - СТОП!"
  Президент Украины Виктор Янукович

  Президент Украины Виктор Янукович

  Угрозой национальной безопасности Украины назвал Виктор Янукович коррупцию, пронизывавшую страну сверху донизу.

 • 1 лютого 2011
  Предприниматели возобновляют акции протеста

  Сегодня украинские предприниматели возобновляют акции протеста. Поводом для них стали репрессии против участников предыдущих протестов, а также отсутствие должного диалога между властью и бизнесом. Массовые митинги обещают провести в восьми областных центрах, в частности в Одессе, Виннице, Харькове, Хмельницком и Львове.

 • 28 січня 2011
  Дерегуляція-2011: вовки пастимуть овець
   


  "Адмінреформа відбувається не шляхом арифметичного скорочення, а шляхом зміни функцій. Якщо механічно скоротити половину штату, а залишити на решті службовців той же самий обсяг роботи, то вони будуть просто працювати гірше"
 • 27 січня 2011
  Почему Украина - страна третьего мира
  Почему Украина - страна третьего мира

  Согласно исследованию американской неправительственной организации Freedom House, Украина перестала быть свободной страной. В рейтинге свободы за 2010 год наша страна попала в категорию "частично свободных государств".
 • 26 січня 2011
  За якістю життя Україна займає місце між Намібією і Ботсваною

  Original

  У загальносвітовому рейтингу якості життя Україна за рік опустилася з 68 на 73-тє місце і опинилася між Намібією і Ботсваною.

УКР   РУС   ENG
пошук
e-mail:

© 2004-2007 ВГО "Успішна Україна". Усі права на матеріали, що знаходяться на сайті, охороняються у відповідності з законодавством України. У разі будь-якого використання матеріалів сайта, гіперпосилання на www.uspishnaukraina.com.ua є обов'язковим.