ВГО «Успішна Україна» оголошує
конкурс фотографій

Новини

RSS 2.0 RSS 2.0

Наші партнериДосвід успішних країн

Для України  наступив час значних  змін та трансформаційних процесів, метою яких є створення економічно розвинутої, соціально благополучної і політично стабільної держави. Для здійснення ривка необхідна критична маса прогресивних та яскравих лідерів, які можуть зацікавити громадян, повести за собою народ, і вивести країну  на новий етап розвитку.

Кожна людина, якій не байдужа доля своєї країни, може заглянути в історію успішних сьогодні держав і побачити, що сьогоднішнім економічним лідерам в свій час також доводилось долати і розруху, і хаос. Історія розвитку і успіху таких   держав як Ірландія, Німеччина, Мексика, Сінгапур і ін. - це тріумф волі, організованості та дисципліни, демонстрація успіху соціальних, економічних і політичних технологій .

А що ж ми? Адже саме сьогодні важливо закласти основу на майбутнє. Сформувати команду успіху. Досвід успішних країн нам необхідний як урок та допомога в  розробці власної, національної стратегії розвитку і процвітання. Необхідно покинути зону другосортності, необхідно використати прекрасні потенціальні можливості  культурного, освітнього та інтелектуального рівня українців!

 

 
УКР   РУС   ENG
пошук
e-mail:

© 2004-2007 ВГО "Успішна Україна". Усі права на матеріали, що знаходяться на сайті, охороняються у відповідності з законодавством України. У разі будь-якого використання матеріалів сайта, гіперпосилання на www.uspishnaukraina.com.ua є обов'язковим.