ВГО «Успішна Україна» оголошує
конкурс фотографій

Новини

RSS 2.0 RSS 2.0

Проекти ВГО "Успішна Україна"

Створення Національного природного парку ''Великий бір"

Уже більше п'яти років на Сумщині створюється національний природний парк ''Великий бір" (Шосткинський). Велика природоохоронна цінність парку, який створюється, зумовлена насамперед його географічним положенням і природними умовами, що підтверджується науковим обґрунтуванням Національної Академії Наук України, підготовленим видатними українськими вченими Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного.

ВГО "Успішна Україна", за зверненням членів Шосткинського осередку  нашої організації, ініціювало створення НПП  "Великій бір" (Шосткинський) та за результатами неодноразових звернень до відповідних державних органів та  Президента України щодо створення парку, 27 серпня 2008 року Президент України підписав Указ  № 774/2008 "Про невідкладні заходи щодо розширення мережі національних природних парків",яким підтримав нашу ініціативу про створення НПП  "Великий бір".

Однак до сьогоднішнього дня створенню парку постійно перешкоджають окремі  представники державних органів та органів місцевого самоврядування Сумської області. 

ВГО "Успішна Україна" докладає значних зусиль задля створення НПП  "Великий бір", підтримує і надалі буде цілковито сприяти створенню національного природного парку «Великий бір» (Шосткинський), а також інших природоохоронних об’єктів нашої країни.

 

Публікації з цього питання:

"ВЕЛИКИЙ БІР" ЗАШУМИТЬ НАД ДЕСНОЮ

 

Архів документів по цій темі

УКР   РУС   ENG
пошук
e-mail:

© 2004-2007 ВГО "Успішна Україна". Усі права на матеріали, що знаходяться на сайті, охороняються у відповідності з законодавством України. У разі будь-якого використання матеріалів сайта, гіперпосилання на www.uspishnaukraina.com.ua є обов'язковим.