ВГО «Успішна Україна» оголошує
конкурс фотографій

Новини

RSS 2.0 RSS 2.0

Аналітика
27 липня 2004

Газета "Хрещатик" № 107 (2510), 27 липня 2004 р. "Кубок України провели в... Чехії"

Сергій Бахін

Кубок України провели в... Чехії
Але вже наступного року в Луганську облаштують 18-лункове поле

Сергій БАХІН

Нещодавно в Чехії завершився перший офіційний вітчизняний турнір з цього аристократичного виду спорту. Відкритий Кубок України провели у Карлових Варах через те, що в нас немає спеціалізованого поля для гольфу. В турнірі виступило двадцять учасників з чотирьох країн. В абсолютній першості серед чоловіків з 185 ударами переміг Юрій Тарасенко з Австралії (емігрант з України), а серед жінок — з 210 ударами чешка Власта Рейстлова. Серед українських учасників не було рівних Геннадію Дробишевському (199 ударів) і Вероніці Бойко (261 удар). Приз від компанії “Литер” за найближче попадання до лунки з одного удару отримав Юрій Бойко. Всі лауреати, за традицією, отримали чи отримають клубні піджаки чемпіонів. Вбрання синього кольору виготовлено фірмою Михаїла Вороніна.

За словами голови правління Федерації гольфу України Геннадія Дробишевського наразі вирішується питання стосовно будівництва поля для гольфу в Луганську. Місцева влада виділила земельну ділянку площею сімдесят гектарів, де наприкінці наступного року мають облаштувати 18-лункове поле. За словами пана Геннадія, наразі в Україні поширений тільки міні-гольф. Майданчики для цієї гри є в столичному Гідропарку, а також в Одесі й Харкові. Зараз триває чемпіонат країни: перший тур — у східноукраїнському місті, другий — у приморському. Третій пройде у Києві на День незалежності, а заключний четвертий — знову в Одесі.

УКР   РУС   ENG
пошук
e-mail:

© 2004-2007 ВГО "Успішна Україна". Усі права на матеріали, що знаходяться на сайті, охороняються у відповідності з законодавством України. У разі будь-якого використання матеріалів сайта, гіперпосилання на www.uspishnaukraina.com.ua є обов'язковим.