ВГО «Успішна Україна» оголошує
конкурс фотографій

Новини

RSS 2.0 RSS 2.0

Наші партнериРеформування податкової системи України

Закликаємо до громадського обговорення Концепції реформування податкової системи України

 

 

ВГО “Успішна Україна” неодноразово закликало владу до громадського обговорення концепції реформування податкової системи України, яка, відповідно до ст. 10 Господарського Кодексу України, має стимулювати суспільно-необхідну економічну діяльність: ми писали листи, відкриті звернення, проводили круглі столи, зокрема круглий стіл “Погляд оптимістів на “гарячі” українські проекти: Бюджет-2007, реформа податкової системи,  стратегія розвитку країни”, в якому взяли участь представники Державної податкової адміністрації, громадських організацій, бізнесмени, науковці і т.д.  В результаті, на вимогу громадськості 25.11.06 проект був оприлюднений на сайті Мінфіну! Згідно Указу Президента України “Про забезпечення умов для більш широкої участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” від 31 липня 2004 р. № 854/2004, Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, який затверджено Постановою Кабінету Міністрів України № 1378 у громадськості є щонайменше місяць для обговорення проекту і надання наших пропозицій. Пропонуємо об’єднати зусилля і надати свої зауваження та пропозиції. Результатом даного обговорення буде подання владі до 23.12.2006 узгоджених у суспільстві пропозицій по проекту Концепції!!!
Адже в іншому разі Мінфін прийме Концепцію в теперішньому її вигляді, що є абсолютно недопустимим, і скаже, що це було зроблено з урахуванням думки громадськості (факт опублікування на сайті). Ваша активна позиція сьогодні дозволить нам контролювати владу і врахування Ваших пропозицій. Пропонуємо об’єднати зусилля всіх сил України і зробити наступне:
1. Визначити головні проблеми в податковій сфері, на вирішенні яких маємо направити сили.
2. Визначити принципи змін по ПДВ, по спрощеній системі оподаткування і т.і.
3. Добитися врахування наступного критерію ВГО “Успішна Україна” в діяльності податкової системи «Надати можливості всім отримувати достойний прибуток, чесно сплачуючи всі податки»
4. До 23.12 провести узгоджувальну раду з метою подання спільних пропозицій.
….
Ваша байдужість сьогодні може призвести до фатальних наслідків в майбутньому!!!

УКР   РУС   ENG
пошук
e-mail:

© 2004-2007 ВГО "Успішна Україна". Усі права на матеріали, що знаходяться на сайті, охороняються у відповідності з законодавством України. У разі будь-якого використання матеріалів сайта, гіперпосилання на www.uspishnaukraina.com.ua є обов'язковим.