ВГО «Успішна Україна» оголошує
конкурс фотографій

Новини

RSS 2.0 RSS 2.0

Проекти ВГО "Успішна Україна"

Екологічний проект

Уже майже три роки на Сумщині створюється національний природний парк ''Великий бір" (Шосткинський). Велика природоохоронна цінність парку, який створюється, зумовлена насамперед його географічним положенням і природними умовами, що підтверджується науковим обґрунтуванням Національної Академії Наук України, підготовленим Інститутом ботаніки ім. М.Г. Холодного видатними українськими вченими.

 

 ВГО "Успішна Україна", за зверненням членів Шосткинського осередку  нашої організації, докладає значних зусиль задля створення НПП  "Великій бір" (Шосткинський).

Не зважаючи на наявні факти порушень природоохоронного законодавства на території майбутнього парку та постійне перешкоджання створенню парку з боку певних представників державних органів та органів місцевого самоврядування, за результатами неодноразових звернень до відповідних державних органів та  Президента України щодо створення парку, на сьогоднішній день підготовлено проект Указу Президента України про створення НПП  "Великій бір" (Шосткинський).

ВГО "Успішна Україна" підтримує і надалі буде цілковито сприяти створенню національного природного парку «Великій бір» (Шосткинський), а також інших природоохоронних об’єктів.

 

За умови часткового фінансування організації, ВГО "Успішна Україна" зможе сприяти та лобіювати створення й інших парків та природоохоронних об’єктів. 

   Реквізити для добровільних внесків  тут 

 

УКР   РУС   ENG
пошук
e-mail:

© 2004-2007 ВГО "Успішна Україна". Усі права на матеріали, що знаходяться на сайті, охороняються у відповідності з законодавством України. У разі будь-якого використання матеріалів сайта, гіперпосилання на www.uspishnaukraina.com.ua є обов'язковим.