ВГО «Успішна Україна» оголошує
конкурс фотографій

Новини

RSS 2.0 RSS 2.0

Проекти ВГО "Успішна Україна"

Антикорупційний проект

Досвід та можливості

 

ВГО «Успішна Україна» ініціює громадську протидію корупції на всіх щаблях влади України.  Для цього по-перше необхідно змусити владу змінити «правила гри», а також об’єднати зусилля громадян та неурядових організацій, які не бажають миритися із корупцією та хабарництвом.  

Сутність проекту:

 

Сьогодні Україна є однією із найбільш корумпованих країн Європи. За даними міжнародної організації Транспаренсі Інтернешнл Україна сьогодні посідає чільне місце серед найкорумпованіших країн світу.

На думку експертів найсуттєвішою причиною та умовою корупції в Україні є її податкова система, оскільки за сьогоднішніх податкових умов близько 50% економіки країни знаходиться в тіні.

Принципи оподаткування, в такому вигляді в якому вони існують сьогодні, породжують разючу соціальну несправедливість, змушують підприємців працювати за тіньовими схемами (головною метою господарюючого суб’єкта при здійсненні комерційної діяльності є ухилення від оподаткування), що, відповідно, породжує такі явища як хабарництво та корупція. 

Без кардинальних змін податкова система України залишиться сприятливою для тінізації економіки і, відповідно, прояву корупції та хабарництва, оскільки тіньова економіка не може існувати без сприяння представників влади. Саме тому вкрай необхідно, щоб прийняті податкові зміни формували справедливі принципи оподаткування та були прийнятними для платників податків.

 

Метою даного проекту є виявлення та усунення передумов корупції у чинному податковому законодавстві та запропонованих змінах до нього і вироблення аналітичних матеріалів, пропозицій вдосконалення податкової системи України та лобіювання їх врахування в процесі затвердження Стратегії реформування податкової системи України та Податкового кодексу України.

 

Реквізити для добровільних внесків  тут 

УКР   РУС   ENG
пошук
e-mail:

© 2004-2007 ВГО "Успішна Україна". Усі права на матеріали, що знаходяться на сайті, охороняються у відповідності з законодавством України. У разі будь-якого використання матеріалів сайта, гіперпосилання на www.uspishnaukraina.com.ua є обов'язковим.