ВГО «Успішна Україна» оголошує
конкурс фотографій

Новини

RSS 2.0 RSS 2.0

Проекти ВГО "Успішна Україна"

Стратегічний проект

Досвід та можливості

 

 

Протягом всього часу розбудови незалежної України політична еліта країни так і не спромоглася визначити основні напрямки розвитку країни. Приймались ряд законодавчих актів, які містили в собі норми, що передбачали певні вектори розбудови країни, однак ці норми досить часто протирічили  одні одним та так і залишились нереалізованими. Часта зміна урядів, хаос в напрямках зовнішньої та внутрішньої політики, позбавляє громадян України відповіді на питання, – «Яку країну ми будуємо?».

 

ВГО "Успішна Україна" вважає, що сьогодні для європейського розвитку України, для здійснення "великого стрибка" важливо розробити за затвердити на законодавчому рівні документ, який би передбачав принципові позиції   зовнішньої та внутрішньої політики, напрямків розбудови країни незалежно від уряду, який знаходиться при владі.               

Саме тому ВГО "Успішна Україна" ініціює розробку та затвердження  Стратегії розвитку України.

           Однак, для проведення досліджень в цьому напрямку, здійснення опитувань, обговорень, аналізу досвіду інших країн потрібно фінансування роботи фахівців, вчених і експертів.

В разі отримання фінансування (до кінця 2008 року потрібно близько 100 тис. грн.) ми зможемо реально сприяти державі в питаннях розробки, прийняття та реалізації проривної Стратегії розвитку України.

 

Реквізити для добровільних внесків  тут

 

 

 

 

 

 

УКР   РУС   ENG
пошук
e-mail:

© 2004-2007 ВГО "Успішна Україна". Усі права на матеріали, що знаходяться на сайті, охороняються у відповідності з законодавством України. У разі будь-якого використання матеріалів сайта, гіперпосилання на www.uspishnaukraina.com.ua є обов'язковим.