ВГО «Успішна Україна» оголошує
конкурс фотографій

Новини

RSS 2.0 RSS 2.0

Проекти ВГО "Успішна Україна"

Лист ВГО "Успішна Україна" Першому віце-прем'єр-міністру України

 

Від 10 лютого 2010р.  
Вих. № 10/02/10                  
 
Першому віце-прем'єр-міністру України
 Турчинову О.В.
01008, Київ, вул. Грушевського, 12/2
 
Шановний
Олександре Валентиновичу!
 
ВГО “Успішна Україна” засвідчує Вам свою повагу та звертається до Вас у зв’язку із схваленням Урядом 27 січня 2010 року проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо консолідації в одному контролюючому органі виконання функцій із здійснення контролю за повнотою та своєчасністю справляння збору на обов'язкове державне пенсійне страхування та внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», яким передбачається скоротити кількість перевірок нарахувань і відрахувань з заробітної плати в п’ять разів.
ВГО “Успішна Україна” – це не політичне всеукраїнське громадське об’єднання, яке в міру можливостей, що передбаченні чинним законодавством для громадських об’єднань, намагається сприяти розвитку в Україні громадянського суспільства, створенню потужного середнього класу та перетворенню України у демократичну, правову та конкурентоспроможну країну із сильною ринковою економікою та європейськими цінностями, в т.ч. в сфері ведення бізнесу. За допомогою спеціальної програми – Податковий калькулятор (www.taxes.org.ua), ми з’ясували, що існуюча податкова система одна з головних причин повільного розвитку української економіки, гальмування ініціатив вітчизняного бізнесу, широкий простір для розквіту корупції і тіньового сектору. Через це, організація проводить роботу по реалізації великого проекту «Податкова еволюція» і його першої складової «Лобіювання реформи податкової системи в органах влади».
На жаль, сьогодні за рівнем економічних свобод Україна посідає 162 місце зі 179 країн світу у рейтингу "Нeritage Foundation" і "The Wall Street Journal", що є надзвичайно принизливим фактом для нашої країни та перешкоджає наближенню України до європейської співдружності та європейських норм життя.
Саме тому, проаналізувавши вищезгаданий законопроект, ВГО “Успішна Україна” виступає на його підтримку та вважає, що прийняття  цього законопроекту покращить умови ведення бізнесу в Україні, в першу чергу малого та середнього бізнесу, що в свою чергу покращить конкурентоспроможність країни в цілому.  
У зв’язку з вищенаведеним, ВГО “Успішна Україна” просить Вас посприяти у якнайшвидшому прийнятті зазначеного законопроекту на законодавчому рівні.
 
         З повагою,
 
         Виконавчий директор
         ВГО Успішна Україна       
         В.М. Чепелюк
УКР   РУС   ENG
пошук
e-mail:

© 2004-2007 ВГО "Успішна Україна". Усі права на матеріали, що знаходяться на сайті, охороняються у відповідності з законодавством України. У разі будь-якого використання матеріалів сайта, гіперпосилання на www.uspishnaukraina.com.ua є обов'язковим.