ВГО «Успішна Україна» оголошує
конкурс фотографій

Новини

RSS 2.0 RSS 2.0

Проекти ВГО "Успішна Україна"

Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) представила доповідь “Перешкоди для інвестицій в Україну"

 

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/news_article?art_id=107479434&cat_id=35883

Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) представила нову доповідь “Перешкоди для інвестицій в Україну”.

Кожного року ЄБА виявляє конкретні проблеми, з якими сьогодні стикаються як вітчизняні, так й іноземні компанії в Україні. В доповіді ЄБА поданий систематизований аналіз цих проблем, а також надані органам влади України пропозиції щодо змін в українському законодавстві, спрямованих на їхнє вирішення. Результати такого аналізу викладаються у щорічних виданнях “Перешкоди для інвестицій в Україну”, і стають робочими документами для Президента України, Кабінету Міністрів України, Парламенту України, а також для штаб-квартири Європейської Комісії у Брюсселі та для її Представництва в Україні.

Цьогорічне видання доповідей суттєво поновлене. Окрім щорічних аналітичних розділів у ньому представлено новий розділ з франчайзингу та новий блок питань, присвячений захисту авторських прав. Також це видання висвітлює проблеми розмежування контрольних повноважень у сфері безпеки харчової продукції та приділяє особливу увагу проблемам торгівлі скороченням викидів (emission reduction trade) в Україні згідно Кіотського протоколу.

Текст доповідей наведений в додатку: http://www.kmu.gov.ua/document/107475235/Inv_Paper_2007_UKR.pdf

 

 

УКР   РУС   ENG
пошук
e-mail:

© 2004-2007 ВГО "Успішна Україна". Усі права на матеріали, що знаходяться на сайті, охороняються у відповідності з законодавством України. У разі будь-якого використання матеріалів сайта, гіперпосилання на www.uspishnaukraina.com.ua є обов'язковим.