ВГО «Успішна Україна» оголошує
конкурс фотографій

Новини

RSS 2.0 RSS 2.0

Проекти ВГО "Успішна Україна"

Лист до політичних партій і громадських організацій України після круглого столу (відправлено 20.12.2005)

Шановні добродії!

 

Отримано перші результати дій по об’єднанню зусиль політичних партій і громадських організацій бізнесу заради вироблення єдиної, визнаної суспільством, стратегії економічних реформ в Україні.

Нагадаємо, що у листопаді 2005 р. ВГО “Успішна Україна” виступила зі Зверненням до політичних сил та громадських організацій (додається), ставши ініціатором проведення об’єднавчого круглого столу між політиками і ГО, які представляють інтереси бізнесу. Дана ініціатива була на часі і знайшла підтримку і у ГО бізнесу, які стали партнерами заходу (ВГО “Нова Формація”, Українська асоціація сертифікованих бухгалтерів і аудиторів, ВГО жінок-банкірів “За гармонійний розвиток суспільства”, Конгресу приватних роботодавців Києва), і у деяких політичних сил.

У Круглому столі “Економічні реформи в Україні у 2006 р. в контексті парламентських виборів”, який пройшов 30.11.2005, взяли участь представники 14 громадських організацій, а також партій “Інформаційна Україна”, політичної партії “ПОРА”, Всеукраїнської Чорнобильської народної партії та Народної екологічної партії. Ми маємо позитивні відгуки на нашу ініціативу від НСНУ та Партії Регіонів. Результатами круглого столу є:

1. Представники громадських організацій і політичних партій обговорили можливості економічних реформ в Україні із 2006 року і дійшли консенсусу із низки винесених на порядок денний питань: “великий стрибок”, реформа вітчизняного законодавства методом “гільйотини”, реформа податкової системи тощо.

2. У проведенні круглого столу спрацював механізм бізнес-переговорів, в результаті чого вироблено Протокол про наміри між партіями і ГО, в якому сторони погоджуються із необхідністю нового формату представлення політичних програм. Текст Протоколу додаэться.

3. Роботу круглого столу висвітлено у провідних ЗМІ (БІЗНЕС, День, Україна-BUSINESS, Комп&ньйон, Урядовий кур’єр, PC Week, УТ-1, ТРК “Ера”, ICTV).

 

Перший об’єднавчий круглий стіл був великою мірою експериментом, але він дав сингал, що діалог між політиками і бізнесом, який не відбувся у 2005 році, можливий. Пропонуємо Вам долучитися до ініціативи, яку вже підтримали політики і ГО, а саме:

1. Заявити про бажання Вашої організації брати участь у заходах у рамках даної ініціативи.

2. Назвати питання, які, на Вашу думку, мають бути погоджені між представниками бізнесу і політиками заради їх вирішення у наступному році.

3. Віднайти можливості та інформаційні ресурси для широкого висвітлення політичними партіями своїх програм і команд виконавців у запропонованому ВГО “Успішна Україна” форматі. Сприяти переорієнтуванню частини передвиборчого дискурсу від популістської риторики в бік чіткого визначення намірів і засобів виконання реформ.

 

 

Запрошуємо до співпраці!

 

З повагою,

Юрій Бойко,

Голова Правління ВГО “Успішна Україна”

УКР   РУС   ENG
пошук
e-mail:

© 2004-2007 ВГО "Успішна Україна". Усі права на матеріали, що знаходяться на сайті, охороняються у відповідності з законодавством України. У разі будь-якого використання матеріалів сайта, гіперпосилання на www.uspishnaukraina.com.ua є обов'язковим.