ВГО «Успішна Україна» оголошує
конкурс фотографій

Новини

RSS 2.0 RSS 2.0

Наші партнериГромадський рух "Моя Україна"
9 червня 2010

Звернення до громадськості щодо ініційованих владою реформ

Шановні учасники Громадського руху «Моя Україна»

та всі небайдужі до долі України  громадяни!

ВГО «Успішна Україна» із великими сподіваннями сприймає ініціативи нової влади з реформування країни та щиро вітає їх.

Однак, на нашу думку, проекти політичних і економічних реформ є недосконалими і потребують доопрацювання.

На жаль, ми не побачили чіткого визначення образу майбутньої країни - переможця у світовій конкурентній боротьбі. Значна кількість запропонованих реформ виглядає взаємонеузгодженими і не узгодженими з наявними ресурсами влади та країни. Ми не побачили акценту на обмеженому переліку найважливіших  реформ з чіткими критеріями успішності їх виконання.

Ми вважаємо, що реформи заради їх проголошення  не принесуть таких очікуваних у суспільстві змін на краще та, відповідно, будуть сприйняті негативно. Реформи повинні бути зрозумілими та сприйнятими переважною частиною суспільства, оскільки, в іншому випадку, їх реалізація буде заблокована байдужістю громадян.  

На наш погляд, реалізація невідкладних, професійно продуманих (не популістських) реформ дозволить запалити вогник надії у втомленому та  зневіреному суспільстві і мобілізувати його на продуктивну працю по реалізації цих реформ.

У зв’язку з вищенаведеним, запрошуємо учасників руху "Моя Україна", інші неурядові організації до співпраці у питаннях розробки узгоджених рекомендацій по вдосконаленню Законопроекту "Про засади внутрішньої  і зовнішньої політики" та проекту "Програми економічних реформ України на 2010–2014 роки" та інших ініціатив з реформування країни.

Із більшістю зазначених документів та коментарями до них можна ознайомитись на офіційному сайті ВГО «Успішна Україна» (http://uspih.org.ua) в розділі «Стратегія розвитку країни» і інших розділах.
 


З повагою та сподіваннями на плідну співпрацю,

Правління ВГО Успішна УкраїнаКоментарі

Захист від спаму *
 
УКР   РУС   ENG
пошук
e-mail:

© 2004-2007 ВГО "Успішна Україна". Усі права на матеріали, що знаходяться на сайті, охороняються у відповідності з законодавством України. У разі будь-якого використання матеріалів сайта, гіперпосилання на www.uspishnaukraina.com.ua є обов'язковим.