ВГО «Успішна Україна» оголошує
конкурс фотографій

Новини

RSS 2.0 RSS 2.0

Наші партнериГромадський рух "Моя Україна"
2 березня 2009

Звернення до громадськості

Шановні співвітчизники!

Запрошуємо вас прийняти участь в роботі громадського руху «Моя Україна», що створений 17 лютого 2009р.

 

Мета руху

Згуртування громадян навколо національної стратегії «Україна – 2020» і створення умов для стрімкого гармонійного розвитку українського суспільства.

Завдання руху

1.     Забезпечити розробку і прийняття законом національної стратегії розвитку «Україна – 2020», яка стане дієвим інструментом об’єднання громадян і регіонів України.

2.     Систематизувати протестні громадські рухи в Україні шляхом об’єднання для спільної роботи над громадським проектом основ стратегії «Україна – 2020».

3.      Створити постійно діючі дорадчі органи при органах влади з питань стратегії (Національна стратегічна асамблея) і конкурентоспроможності (Інститут конкурентоспроможності) і забезпечити ефективний громадський контроль за реалізацією стратегії «Україна – 2020».

4.     Добитись від влади прийняття програми невідкладних антикризових заходів, що ґрунтуються на положеннях національної стратегії «Україна – 2020» із урахуванням пропозицій руху.

5.   За допомогою засобів масової інформації забезпечити фокусування уваги суспільства на стратегії розвитку країни і структурних реформах, відвернувши її від облич і сварок політиків.

6.     Показати суспільству можливість створення об’єднань громадян, що працюють в інтересах служіння народу України, використовують прозорі європейські норми фінансування, будують взаємні відносини на основі толерантності, справедливості і довіри.

 

Учасники руху

Громадські і експертні організації, галузеві асоціації, непарламентські політичні партії, засоби масової інформації. В першу чергу до участі в русі запрошуються організації, що вже мають розроблені проекти програм і стратегій розвитку країни.  Учасники руху здійснюють діяльність за рахунок власних людських ресурсів, коштів і інформаційних засобів. До 1 липня 2009 року не передбачається організаційне оформлення руху. Робоча група з організації руху, створена 17 лютого 2009 р, працює на громадських засадах.

Що збираємось робити? Сутність і план дій руху

1.     У грудні 2008 р – лютому 2009 р ВГО «Успішна Україна» і ГО «Рада конкурентоспроможності України» виконано, в основному, підготовчу роботу. Сформульовані вимоги до основ стратегії «Україна – 2020», за яких можлива організація громадського руху.  Стратегія «Україна – 2020» - це документ національного значення, що не змінюється при змінах влади (встановлюються прозорі механізми щорічного коригування стратегії). Тому в стратегію включаються тільки ті положення, що об’єднують громадян і регіони України. Стратегія має бути зрозумілою суспільству. Наявні стратегії  («Український прорив» БЮТ, «Україна – 2015» ГО «Український форум» і інші), майже досконалі з наукової точки зору, нажаль, не концентрують увагу на обмеженому колі реформ, без здійснення яких неможливий подальший ефективний розвиток країни.  Зміст цих документів важко пояснити виконавцям – широким колам громадськості. Відомо, що стратегія, яку не зрозуміють і не сприймуть виконавці – приречена.  Тому поруч з ґрунтовною об’ємною стратегією  «Україна -  2020» має бути компактний документ – «Основи стратегії «Україна – 2020», в розробці якого можуть взяти участь широкі кола суспільства. Основними складовими такого документу будуть до 30 положень: основні риси України – 2020 і структурні реформи. Реформи формулюються не як розмиті цілі чи добрі наміри, а як конкретні зрозумілі широкому загалу «рецепти ліків для України», які нескладно закріпити законом, пояснити громадянам, забезпечити контроль виконання з боку суспільства. З метою систематизації реформ пропонується використовувати систему показників конкурентоспроможності Інституту розвитку менеджменту (Лозанна)  і ГО «Рада конкурентоспроможності України».

2.     На протязі лютого – березня 2009 р учасники руху розробляють свої варіанти основ стратегії «Україна – 2020» і програми невідкладних антикризових заходів, узгоджують їх між собою за спеціальним алгоритмом.

3.     31 березня 2009 р учасники руху передають узгоджений громадський проект «Основи стратегії «Україна – 2020» владі (Верховній Раді України, Уряду, Президенту, органам суду, всім парламентським політичним партіям, місцевим органам влади, а також великому олігархічному бізнесу, що пов’язаний з владою) з наступними вимогами:

-           До 1.07.2009 р розробити і прийняти законом національну стратегію «Україна – 2020», узгоджену з нашим громадським проектом;

-          Прийняти програму невідкладних антикризових заходів, що ґрунтується на положеннях національної стратегії «Україна – 2020» із урахуванням пропозицій руху;

-          До 1.07.2009 р створити постійно діючі дорадчі органи при органах влади з питань стратегії (Національна стратегічна асамблея) і конкурентоспроможності (Інститут конкурентоспроможності), забезпечити дієві механізми вивчення і виконання пропозицій дорадчих органів владою.

4.     Якщо влада виконає ці вимоги, учасники руху організують контроль виконання стратегії «Україна – 2020», використовуючи існуючі і новостворені дорадчі органи.

5.     Якщо влада не виконає ці вимоги, громадський рух розгляне можливість застосування законних методів тиску на владу – організація референдуму, перехід до нової ефективної системи державної влади шляхом скликання Установчих зборів (Конституційної асамблеї) і інші, з переходом до вирішення завдання побудови справедливої конкурентоспроможної України політичним шляхом. Рух створить нову політичну силу на базі узгоджених у суспільстві основ стратегії «Україна – 2020», або приєднається до існуючої партії, яка прийме (в основному) цю стратегію. Прийняття і виконання стратегії «Україна – 2020» стане головною передвиборчою обіцянкою цієї партії.

Рух «Моя Україна» підставить плече  суспільству у важкий кризовий час

 Учасникам руху треба виконати величезну роботу у стислий термін. Ініціатори руху розуміють, наскільки складно жити зараз – під час кризи – всім потенційним учасникам руху, наскільки важко їм повірити в можливість очищення влади. Тому просимо розглядати роботу в русі як один з видів антикризових громадських робіт – будівництво доріг. Але ми будуватимемо не просту дорогу, а шлях до майбутньої справедливої конкурентоспроможної України.   Давайте покажемо, що ми – громадськість – можемо зробити ще один Вчинок в ім’я майбутнього нашого і наших дітей.  Давайте доведемо собі, владі, громадянам: слова «узгодження», «об’єднання», «згуртування» , «системність», «стратегія» - мають право на життя в українському суспільстві! І якщо учасників руху буде не одиниці, а сотні – влада нас почує. Не почує – рух буде діяти політичними методами і все одно досягне мети, бо не можуть недолугі сучасні українські еліти згубити таку країну. Здорові сили у суспільстві переможуть!

Докладна інформація про плани діяльності руху наведена у Додатку і розміщена на сайті ВГО «Успішна Україна» www.uspih.org.ua, а також  на сайтах інших учасників руху.

 

Для приєднання до руху треба подати заяву в робочу групу із створення руху за адресою:

Тел./факс: (044) 206-04-91; (067) 231-24-92 

E-mail: info@uspishnaukraina.com.ua

 

 

В.М. Чепелюк

Виконавчий директор ВГО «Успішна Україна»,

Координатор робочої групи

 

Ю.В. Бойко

Голова правління ВГО «Успішна Україна»

 

Інші неурядові організації, які підтримають Звернення:

ГО «Центр місцевого економічного розвитку»

ГО «Рада конкурентоспроможності України»

ГО «Справедлива Одеса»

ВГО «Нова формація»

ВГО «Простір - життю»

Рада підприємців при КМУ 

 

27 лютого 2009 р.  

м. Київ

Додаток №1 до Відкритого звернення

Як робити? Пропозиції з практичної реалізації руху


[ 4 KB ]


Коментарі

2011-05-29 13:27 Иван Кремень
Желаете взять реванш над чиновниками коррупционерами и вымогателями, от судов и прокуратуры, милиции и местной власти, вернуть все похищенное в экономику своего государства? Тогда налогоплательщики объединяйтесь в ВППН, а мы, разработчики проекта, организаторы и исполнители работ, вам в этом поможем, для этого у вас есть главное, это ненависть к чиновникам, желание изменить будущее свое, ваших детей и внуков, имеете творческий потенциал и все рабочие инструменты для перемен к лучшему.
Ни одна правящая власть, находясь в руках партий чиновников, неспособна противостоять этому мощному проекту борьбы налогоплательщиков за освобождение от рабства чиновников над нами в государстве и их наглого беспредела.

Ссылка httph.uastory317306
httpgidepark.rucommunity129article276758
httpgidepark.ruuser1973350517article90195
httpgidepark.ruuser1973350517article292972
httpgidepark.ruuser1973350517article340106#comment-5767489
httpgidepark.ruuser1973350517article344656
httpg
2011-05-29 13:25 Иван Кремень
ИЩИТЕ ЧЕЛОВЕКА ОТ ВСЕНАРОДНОЙ ПАРТИИ НАЛОГОПЛАТЕЛЬЩИКОВ, КОТОРОМУ ВЫ ДОВЕРИТИ СВОЮ ЖИЗНЬ И ИМЕННО ОН БУДЕТ ДЛЯ ВАС ПЕРВЫМ ПОСЛЕ БОГА.

ЧЕЛОВЕК, КОТОРЫЙ СПОСОБН ИСПОЛНИТЬ НАРОДНУЮ ВОЛЮ НАСЕЛЕНИЯ ГОСУДАРСТВА, ЗАЖИТИТЬ ВАС ОТ РАБСТВА, ПРОТИВОСТОЯТЬ ПРОИЗВОЛУ ЧИНОВНИКОВ, ЗАЩИТИТЬ ВАШИ ПРАВА И СВОБОДЫ.

ГРАЖДАНИН СТРАНЫ, КОТОРЫЙ ИСПОЛНИТ ВАШУ ВЕЛИКУЮ МЕЧТУ И ВОЛЮ ВСЕХ НАЛОГОПЛАТЕЛЬЩИКОВ СТРАНЫ!

ИЗУЧАЙТЕ ИНТЕРЕСНЫЕ МАТЕРИАЛЛЫ

Всемирный Союз Налогоплательщиков ««Жизнь».
«Мировое правительство налогоплательщиков»,
Механизм создания двухпартийной системы в любом государстве мира
партия чиновников и партия налогоплательщиков.
Материалы на сайте.
Web httpwww.peaceful-hydrogen.com
httpwww.vppp.org.ua
2011-05-29 13:24 Иван Кремень
РАЗУМ «СЛУГ НАРОДА», К СОЖАЛЕНИЮ, НЕ ПОДЧИНЕН ВАМ, И ОНИ НЕ НАМЕРЕНЫ РЕШАТЬ НАРОДНЫХ ПРОБЛЕМ И И ЕГО СОЦИАЛЬНЫЕ ПРОГРАММЫ.

ИХ РАЗУМ ПОДЧИНЕН И ПОДКОНТРОЛЕН ЛИДЕРАМ ПАРТИЙ ЧИНОВНИКОВ, И НАПРАВЛЕН НА ВЫМОГАТЕЛЬСТВО ВЗЯТОК И ХИЩЕНИЕ ДЕНЕГ С БЮДЖЕТА.

В ПРОЕКТЕ СОЗДАНИЯ ВППН И ОБЪЕДИНЕНИЯ НАЛОГОПЛАТЕЛЬЩИКОВ, НЕТ, ДОЛЖНОСТИ ХАРИЗМАТИЧЕСКОГО ЛИДЕРА, ЕСТЬ ПРОСТО ИДЕОЛОГИЯ СПЛОЧЕНИЯ ОБЩЕСТВА И НАРОДОВ СТРАНЫ С УЧАСТИЕМ РУКОВОДИТЕЛЕЙ ПАРТИЙНОГО СТРОИТЕЛЬСТВА И СТРУКТУРЫ ВСЕНАРОДНОЙ ПОЛИТИЧЕСКОЙ ПАРТИИ НАЛОГОПЛАТЕЛЬЩИКОВ.

НАЛОГОПЛАТЕЛЬЩИКИ СТРАНЫ!

ОБЪЕДИНИТЕСЬ И СПЛАЧИВАЙТЕСЬ В ЕДИНЫЙ ФРОНТ ПОЛИТИЧЕСКОЙ НЕЗАВИСИМОСТИ НАЛОГОПЛАТЕЛЬЩИКОВ ОТ ПАРТИЙ ЧИНОВНИКОВ.

СОЗДАЙТЕ СВОЮ ВСЕНАРОДНУЮ ПАРИЮ ПЛАТЕЛЬЩИКОВ НАЛОГОВ ДЛЯ ЗАЩИТЫ СВОИХ ПРАВ И СВОБОД В БОРЬБЕ С ПРОИЗВОЛОМ ЧИНОВНИКОВ.

БЕРИТЕ ПОЛИТИЧЕСКУЮ ВЛАСТЬ В СТРАНЕ В СВОИ РУКИ!
БЕРИТЕ БОЛЬШИНСТВО В ПАРЛАМЕНТЕ!

СМЕЛО ВЫДВИГАЙТЕ СЕБЯ В ПАРЛАМЕНТ И ПРЕЗИДЕНТЫ, ОРГАНЫ ГОСУДАРСТВЕННОГО УПРАВЛЕНИЯ СТРАНЫ!
2011-05-29 13:21 Иван Кремень
К ВНИМАНИЮ ВСЕХ ПЛАТЕЛЬЩИКОВ НАЛОГОВ СТРАН МИРА!

ГОСПОДА НАЛОГОПЛАТЕЛЬЩИКИ!

НЕ ПУТАЙТЕ СЕБЯ С ЧИНОВНИКАМИ И СБОРЩИКАМИ НАЛОГОВ.

ВЫ НАХОДИТЕСЬ В ОТЛИЧИЕ ОТ НИХ В ДРУГОМ ПРОСТРАНСТВЕННОМ ИЗМЕРЕНИИ И ОТ ВАС В ЭТОЙ БРЕННОЙ ЖИЗНИ НИЧЕГО НЕ ЗАВИСИТ.

ИМЕННО ОНИ ВАС ПРИГЛАШАЮТ С «ПОДВАЛА И КАЗЕМАТА» ВАШЕЙ УБОГОЙ ЖИЗНЬ НА СВОИ ОЧЕРЕДНЫЕ ВЫБОРЫ СВОЕГО ПАРТИЙНОГО ЛИДЕРА.

ОБЪЕДИНИТЕСЬ В ВППН И ОТКАЖИТЕСЬ ОТ СВОЕЙ ВЕЛИКОЙ МИССИИ УЧАСТВОВАТЬ В ИХ ПОЛИТИЧЕСКОМ ШОУ «ПИР ВО ВРЕМЯ ЧУМЫ».

У НАЛОГОПЛАТЕЛЬЩИКОВ СЛАВНЫЙ ПУТЬ И ВЫ ПОБЕДИТЕ В СВОЕЙ ТРУДНОЙ БОРЬБЕ, ПОСТАВИТЕ КОРРУМПИРОВАННЫХ ЧИНОВНИКОВ И РАБОВЛАДЕЛЬЦЕВ НА СВОЕ МЕСТО.

ОБЪЕДИНИТЕСЬ И СПЛАЧИВАЙТЕСЬ В ВППН. ЛИШИТЕ СВОЕЙ НАРОДНОЙ И ЭЛЕКТОРАЛЬНОЙ ПОДДЕРЖКИ ПАРТИИ ЧИНОВНИКОВ.

СЕГОДНЯ ЗА ВАС ВСЕ, В СВОЕЙ ПЛОСКОСТИ, ПОВСЕДНЕВНОЙ ЖИЗНИ ВСЕДОЗВОЛЕННОСТИ И ПРОИЗВОЛА ЧИНОВНИКОВ СТРАНЫ, РЕШАЮТ КОРРУМПИРОВАННЫЕ «СЛУГИ НАРОДА», КОТОРЫМ ВЫ ДОВЕРИЛИ СВОЮ ЖИЗНЬ, ЖИЗНЬ РОДНЫХ И БЛИЗКИХ, ДЕТЕЙ И ВНУКОВ, В ТОМ ЧИСЛЕ И НАРОДНУЮ ВЛАСТЬ.

РАЗ
2010-01-21 09:13 Дмитрий
СБУ Украины работает на Березовского

18 января 2010 в 1050 Источник rospres Опубликовал Smoker 523 просмотра 2 комментария
Скандальный олигарх создал предприятие, зарегистрированное на жену главы украинской спецслужбы

Громкий политический скандал разворачивается на Украине буквально за два дня до президентских выборов. Стало известно, что негласное, но весьма активное участие в выборах принимает скандально известный российский экс-олигарх Борис Березовский, разыскиваемый российской прокуратурой и полицией еще нескольких стран за совершенные экономические преступления. При этом такие украинские политические тяжеловесы, как президент Виктор Ющенко и глава СБУ Украины Валентин Наливайченко оказываются всего лишь марионетками в закулисной игре Березовского, который печется о собственном кармане, а отнюдь не о процветании украинцев. Для решения финансовых вопросов олигарх создал предприятие с участием жены главы СБУ Валентина Наливайченко.

Предчувствуя поражение своего протеже В
2009-12-27 21:06 Иван Кремень
МЕМОРАНДУМ

Центра защиты прав и свобод налогоплательщиков «Жизнь» и Оргкомитета по созданию Всеукраинской партии плательщиков налогов (ВППН), по отношению к президентским выборам в Украине.
Смотрите ВППН, ВАППН, МЭП «МВЭ», МТК «НЭЭП».

Ещё раз призываем всех наших сторонников, всех граждан замордованной и униженной Украины не голосовать за данные кандидатуры, а голосовать иначе, ставя отметку в графе «Не поддерживаю ни одного кандидата». Среди зарегистрированных ЦИК и представленных нам кандидатов, мы не видим сегодня нашего достойного представителя.
Отношение Центра защиты прав и свобод плательщиков налогов «Жизнь» и Организационного комитета создания «Всеукраинской партии плательщиков налогов» к выборам президента сегодня, твёрдо и однозначно власть потеряла и исчерпала доверие народа!
Налогоплательщики! Наша позиция - выдвижение народного Президента!
(C полным текстом МЕМОРАНДУМА можно ознакомиться на сайте ВППН)

Смотрите ВППН, ВАППН, МЭП «МВЭ», МТК «НЭЭП».

We
2009-12-27 21:05 Иван Кремень
ПОРТРЕТ СОВРЕМЕННОГО ЧИНОВНИКА.

Знаете ли вы, что все политические партии в мире - партии чиновников и их окружения? И что делать, когда к рукам талантливых чиновников, прилипает государство? Ответ на этот и другие вопросы вы найдёте, ознакомившись с Транснациональным проектом «ЖИЗНЬ».
Хотите знать, как в этой борьбе добиться победы?
Давайте создадим свою народную Всеукраинскую партию плательщиков налогов при участии Общественной организации Центр защиты прав и свобод плательщиков налогов «Жизнь» и Всемирную Ассамблею Партий налогоплательщиков.
Боритесь за свои конституционные права и свободы.
Налогоплательщики всех стран объединяйтесь!
Смотрите ВППН, ВАППН, МЭП «МВЭ», МТК «НЭЭП».
2009-03-29 18:19 Алексей Гавриш
Хочу заметить знатокам укр.мовы:
Батькившина по укр. - это Родина,
а, например Отчизна вполне корректно переводится на укр. как Витчизна...
http://vitchyzna.ukrlife.org
2009-03-12 08:13 Varunamitra Krishnamurthy
Багато суржику, починаючи з

Шановні співвітчизники!

Запрошуємо вас прийняти участь в роботі громадського руху...

Чи може ви такою бачите майбутню Україну?

1) Співаючих вітчизників немає, оскільки в українській мові немає вітчизни, але є тільки БАТЬКІВЩИНА;
2) ваше прийняти участь можна розглядати, як перевірку на лояльність до українського народу; на жаль, ви цю перевірку не пройшли...;
3) Добитись від влади, по перше в використуваному добитись закінчення -сь означає, що це дієслово зворотної дії. Отже, розкривючи, маємо добити себе; це те ж саме, що й відстрілюватися, що дослівно означає відтрілювати себе хоча, мабуть, треба було б вживати захищатися, збройно боронитися і т.д.

А стосовно ваших звернень до влади і згадок про неї - то, вибачте, але де і в чому ви в Україні бачите владу? Тут влади немає, її потрібно створити, а правлять нами угрупування шудр - покидьків з найнижчої варни. І вони тут орудують з 1918 р. ...

Потрібна програма піднесення брахманів і
Захист від спаму *
 
УКР   РУС   ENG
пошук
e-mail:

© 2004-2007 ВГО "Успішна Україна". Усі права на матеріали, що знаходяться на сайті, охороняються у відповідності з законодавством України. У разі будь-якого використання матеріалів сайта, гіперпосилання на www.uspishnaukraina.com.ua є обов'язковим.