ВГО «Успішна Україна» оголошує
конкурс фотографій

Новини

RSS 2.0 RSS 2.0

Наші партнериНаціональна стратегічна Асамблея - Стратегія розвитку країни

Довгострокова стратегія розвитку України

Перетворимо Україну у розвинуту демократичну європейську державу, в країну в який будуть хотіти жити, та якою будуть пишатися її громадяни.  

 

Ця сторінка присвячена Довгостроковій стратегії розвитку України. Тут Ви знайдете проект стратегії розвитку, зможете прийняти участь в обговоренні цього документу, а також дізнаєтесь про наступні кроки у доробці та реалізації стратегії. 

Про стратегію

Що таке стратегія - продуманий, практичний план дій спрямований на досягнення довгострокових цілей розвитку країни. 

Принципи побудови

Стратегія включає 5 основних векторів розвитку країни, для кожного вектору встановлені цільові показники та розроблені ряд ініціатив що спрямовані на досягнення цих показників.

Всі цілі у цій стратегії дуже амбіційні, але реалістичні. Мета цих цілей заставити суспільство думати нетрадиційно і революційно – їх досягнення можливе тільки за умов радикальною зміни підходів до управління країною.

Затребуваність

Відхід від практики безсистемного прийняття державних рішень у минулому. Необхідність у довгостроковому плані дій, – як для уряду, щоб організовувати свою роботу, так і для суспільства, щоб знати, що очікувати та на базі чого оцінювати роботу влади. Практичність та реалістичність плану, спрямованого на трансформацію України на відміну від популістських програм, які превалюють у передвиборний період. 

Як розроблялася стратегія

Розробкою стратегії та пріоритетів займалася урядова команда з залученням зовнішніх експертів. Остаточно розробка ще не завершена. Уряд сподівається внести нові корективи в результаті широкого громадського обговорення та експертного вивчення Стратегії.

Презентація Довгострокової стратегії розвитку України

Обговорення стратегії

Публікації за темою

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=29251570&cat_id=28568565&ctime=1140103641236

УКР   РУС   ENG
пошук
e-mail:

© 2004-2007 ВГО "Успішна Україна". Усі права на матеріали, що знаходяться на сайті, охороняються у відповідності з законодавством України. У разі будь-якого використання матеріалів сайта, гіперпосилання на www.uspishnaukraina.com.ua є обов'язковим.