ВГО «Успішна Україна» оголошує
конкурс фотографій

Новини

RSS 2.0 RSS 2.0

Наші партнериНаціональна стратегічна Асамблея - Стратегія розвитку країни

Стратегія економічного та соціального розвитку України "Шляхом європейської інтеграції" на 2004-2015 роки

У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про Стратегію економічного та соціального розвитку 
України "Шляхом європейської інтеграції"
на 2004-2015 роки

З метою реалізації стратегічних пріоритетів  економічного  та соціального    розвитку    України   щодо   забезпечення   сталого економічного зростання,  утвердження інноваційної моделі розвитку, соціальної    переорієнтації   економічної   політики,   створення передумов для набуття  Україною  членства  в  Європейському  Союзі п о с т а н о в л я ю:

     1. Схвалити  Стратегію  економічного  та соціального розвитку України   "Шляхом   європейської  інтеграції"  на  2004-2015  роки ( 493а/2004 ) (далі - Стратегія), що додається*.

     2. Кабінету   Міністрів   України,  центральним  та  місцевим органам виконавчої влади враховувати основні  положення  Стратегії під час розроблення проектів державних,  регіональних,  галузевих, цільових програм економічного і соціального розвитку.

     3. Міністерству  освіти   і   науки   України   забезпечувати використання  основних  положень Стратегії для проведення наукових досліджень,  а також у  навчальному  процесі  у  вищих  навчальних закладах.


Президент України                                                                                        Л.КУЧМА

м. Київ,

28 квітня 2004 року

N 493/2004

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=493%2F2004

 

 

 

УКР   РУС   ENG
пошук
e-mail:

© 2004-2007 ВГО "Успішна Україна". Усі права на матеріали, що знаходяться на сайті, охороняються у відповідності з законодавством України. У разі будь-якого використання матеріалів сайта, гіперпосилання на www.uspishnaukraina.com.ua є обов'язковим.