ВГО «Успішна Україна» оголошує
конкурс фотографій

Новини

RSS 2.0 RSS 2.0

Наші партнериНаціональна стратегічна Асамблея - Стратегія розвитку країни

Національна стратегічна надія

ВГО "Успішна Україна"  вже більше 3 років вимагає від українських політиків прийняття стратегії стрімкого розвитку України, і досягла значних успіхів:  Кабінет Міністрів України взявся за реалізацію програми стрімкого розвитку "Український прорив", а 23 квітня 2008 р створив Національну стратегічну асамблею. Деякі сторінки історії створення НСА в розділі нашого сайту "Створення Національної стратегічної асамблеї".
    Завдання на сьогодні - перетворити НСА у дієвий інструмент впливу прогресивної громадськості України на владу у питаннях розробки і виконання переможної стратегії розвитку країни. Від всіх громадян, що наберуться сміливості працювати в НСА і отримають таку честь, залежатиме, чи зможуть прогресивні сили українського суспільства  створити ефективні інструменти  узагальнення громадських думок, визначення пріоритетів розвитку, контролю виконання пропозицій владою... Дуже хочеться, щоб НСА стала життєстверджуючим, позитивним "проектом" українського суспільства, який допоможе зламати тенденцію накопичення негативних проблем (нестабільність, несправедливість, безвідповідальність, розчарування тощо).

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 квітня 2008 р.  № 400

м. Київ

Про утворення Національної стратегічної асамблеї при Кабінеті Міністрів України

З метою консолідації діяльності громадськості, бізнесових кіл, Уряду та органів виконавчої влади, спрямованої на формування та сприяння реалізації довгострокової стратегії розвитку України, підвищення конкурентоспроможності національної економіки на засадах соціального партнерства, відкритості та прозорості, Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Утворити Національну  стратегічну асамблею при Кабінеті Міністрів України.

2. Затвердити Положення про Національну стратегічну асамблею при Кабінеті Міністрів України, що додається.

3. Міністерству економіки внести в місячний строк Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо визначення складу Національної стратегічної асамблеї.

УКР   РУС   ENG
пошук
e-mail:

© 2004-2007 ВГО "Успішна Україна". Усі права на матеріали, що знаходяться на сайті, охороняються у відповідності з законодавством України. У разі будь-якого використання матеріалів сайта, гіперпосилання на www.uspishnaukraina.com.ua є обов'язковим.