ВГО «Успішна Україна» оголошує
конкурс фотографій

Новини

RSS 2.0 RSS 2.0

Новини

 • 20 грудня 2010
  Реформа по требованию

  // Венецианская комиссия рекомендует Украине изменить Конституцию 

  В пятницу Венецианская комиссия дала оценку конституционной ситуации в Украине. По мнению экспертов, в стране необходимо провести конституционную реформу, которая создала бы более четкий механизм сдерживаний и противовесов. Представитель Украины в Венецианской комиссии Марина Ставнийчук отметила, что у международных экспертов возникли сомнения относительно легитимности действующей Конституции. Заместитель представителя Украины в комиссии Сергей Кивалов подчеркнул, что быстро внести изменения в основной закон невозможно.

 • 17 грудня 2010
  Адміністративна реформа в Україні — крок назустріч ЄС?

  Автор: Ольга ШУМИЛО-ТАПІОЛА (брюссельський офіс Центру Карнегі)

  Отже, можна сказати, що перший крок зроблено: наміри, задекларовані Києвом і почуті Брюсселем, почали реалізовуватися. Президент підписав указ, яким проводиться оптимізація системи виконавчої влади. Це може стати першим кроком на шляху до європеїзації країни, а може й створити умови для відкочування країни назад, до більшої концентрації влади, та зведення всіх зусиль до правильних назв без зміни якості роботи органів.

 • 16 грудня 2010
  Конкурс

 • 16 грудня 2010
  Податкові притулки. Офшори як ніколи актуальні

   

   

   

   

   

   

   

   

  Суперечки навколо нового Податкового кодексу ще дуже далекі від свого логічного вирішення. Навіть ті крихти інформації, котрі ставали надбанням громадськості під час його невиправдано поспішного прийняття, свідчать не тільки про те, що кодекс, м’яко кажучи, «вогкуватий», а й про закладену в ньому принципову несправедливість для різних верств вітчизняного бізнесу.

 • 10 грудня 2010
  Бродский понял, что от ликвидации его комитета - одни плюсы. При этом он уверен, что его специалисты еще пригодятся правительству.

  Бродский понял, что от ликвидации его комитета - одни плюсы | Политика | СЕГОДНЯ

  Бродский не расстроился из-за ликвидации его комитета, фото Обозревателя

  Возглавляющий ликвидированный указом президента Госкомпредпринимательства Михаил Бродский поддерживает ликвидацию ведомства. "Я всегда говорил, что комитет не нужен, что это придуманная структура. Единственная проблема - нужно закончить дерегуляцию. Это нужная реформа и ее необходимо было проводить", - пишет Бродский в своем блоге в сети Интернет.
  <a href="http://www.segodnya.ua/news/14203586.html">Источник</a>
 • 9 грудня 2010
  Шановні члени ВГО "Успішна Україна"!

  Вдячний тим із вас, хто надав пропозиції стосовно податкового кодексу і інших напрямків діяльності організації.

  В цьому році, коли голова правління ВГО Ю.В.Бойко став членом Ради підприємців при  КМУ (www.radakmu.org.ua) і Реформаторського клубу (www.reformclub.org.ua), ефективність впровадження наших пропозицій у життя суттєво підвищилася.

  Так, багато наших пропозицій стосовно Податкового кодексу прийняті.

 • 9 грудня 2010
  Податок на прибуток: на що чекати бізнесу
   
  Доки влада не створить умов для того, щоб підприємства були зацікавлені декларувати прибуток, їх бухгалтери будуть знаходити нові й нові прогалини у законодавстві для мінімізації оподаткування. Така гра може тривати безкінечно.

  Найбільшою новацією Податкового кодексу стала реформа податку на прибуток. Зміни стосуються не лише ставки податку, а й порядку його адміністрування.

 • 7 грудня 2010
  В Україні два мільйони підприємців можуть відмовитися від свого бізнесу

   

   

   

   

   

   

   

   

   За останні три місяці кількість приватних підприємців в Україні зменшилася на 30 тисяч, ще 2 мільйони людей можуть відмовитися від власної справи. Ажіотаж накрутив ціни на послуги посередників, які допомагають без проблем закрити ПП.

 • 6 грудня 2010
  Азаров напише ще один закон для "спрощенців"
  Фото УП
   
  Мінфін як головний учасник переговорів від уряду з МВФ виступав проти лояльного підходу до "спрощенців", наполягаючи на більш жорсткій моделі, що звужує можливість для мінімізації податків. Коли ж Янукович застосував чисто політичне вето, Мінфін охопила паніка.

  У п'ятницю голова Верховної ради Володимир Литвин підписав та надіслав на підпис президенту оновлений, з урахуванням зауважень глави держави, текст Податкового кодексу.

 • 3 грудня 2010
  НАМЕТОВЕ МІСТЕЧКО НА МАЙДАНІ ЛІКВІДУВАЛИ ПІД НАГЛЯДОМ ОЗБРОЄНОЇ МІЛІЦІЇ

   

  У ніч з четверга на п’ятницю із застосуванням спецпідрозділів МВС було розібрано наметове містечко підприємців на Майдані.

  Як повідомляє кореспондент "Української правди", станом на 5 годину ранку Майдан оточений чотирма кордонами співробітників МВС.

  В руках вони тримають шоломи, при цьому співробітники МВС озброєні гумовими кийками.

 • 2 грудня 2010
  В Налоговом кодексе остались одиозные нормы, - Королевская

  В Налоговом кодексе остались одиозные нормы, - Королевская
  Наталия Королевская

  Глава комитета Верховной Рады по вопросам промышленной и регуляторной политики и предпринимательства Наталия Королевская заявила, что в Налоговом кодексе остались одиозные нормы, которые являются преградой для развития экономики.

  «К сожалению, неизменной осталась философия Налогового кодекса - то, что не воспринимается предпринимательской средой.

 • 2 грудня 2010
  РАДА УХВАЛИЛА ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС З ПОБАЖАННЯМИ ЯНУКОВИЧА

  Верховна Рада ухвалила нову редакцію Податкового кодексу з урахуванням поправок президента Віктора Януковича.

  За відповідне рішення проголосували 268 депутатів. Зокрема, від Партії регіонів проголосували 176 депутатів, від БЮТ – 7, НУНС – 13, Компартії – 26, Народної партії – 20, позафракційних - 26.

  До цього депутати вирішили не розглядати кожну поправку Януковича до Податкового кодексу окремо, а проголосувати їх всі одразу.

 • 1 грудня 2010
  Перша перемога Майдану-2: Президент заветував Податковий кодекс

   

  Київ – Після двох тижнів протестів українських малих підприємців Президент Віктор Янукович у вівторок наклав вето на ухвалений парламентом Податковий кодекс. Глава держави доручив спеціальній групі, до складу якої увійшли урядовці, а також представники президентської Адміністрації та учасників акції протесту, допрацювати документ. Нова редакція Податкового кодексу може бути проголосована вже 2 грудня. Учасники акції протесту проти ухвалення Податкового кодексу вітають рішення Президента, але продовжують наполягати на відставці урядовців, причетних до розробки заветованого документа.

 • 1 грудня 2010
  Налоговый кодекс: зачем он нужен и что изменит Янукович

  Налоговый кодекс: зачем он нужен и что изменит Янукович | Политика | СЕГОДНЯ

  Предприниматели на Майдане ждут, пока Рада определится с кодексом. Фото С. Николаев

  Если принятие кодекса отложить на следующий год, Украина рискует остаться без бюджета и миллиардов МВФ

  Виктор Янукович решил ветировать спорный Налоговый кодекс. «Сегодня правительством создана рабочая группа, в которую входят представители президента, малого и среднего бизнеса. Сегодня-завтра группа наработает изменения к кодексу, которые я рассмотрю в четверг. Если они будут отвечать тем требованиям, которые стоят перед Налоговым кодексом, я их подпишу и направлю в парламент», — сказал президент, вылетая в Астану для участия в саммите ОБСЕ.
 • 1 грудня 2010
  Президент наложил не то вето

   

   

   

   

   

   

   

   

  Вчера президент ветировал Налоговый кодекс. Противников фискальной реформы это не устроило, они обещают продолжить акции протеста

  Месяц протестов предпринимателей по всей стране принес первый результат. Вчера президент Виктор Янукович сообщил, что ветировал принятый парламентом Налоговый кодекс. Об этом решении глава государства сообщил в аэропорту «Борисполь» перед отлетом на саммит ОБСЕ в Астану.

 • 1 грудня 2010
  О.Лукаш: В кодексі є антиконституційні норми
  Віктор Янукович у Борисполі

  Драматичне оголошення вето біля трапу літака

  Перший заступник глави Адміністрації президента України Олена Лукаш в інтерв'ю Бі-Бі-Сі розповіла, чому Віктор Янукович наклав вето на Податковий кодекс.

  Бі-Бі-Сі: Головна новина сьогоднішнього дня – накладення вето президентом на Податковий кодекс. Хоча підприємці не припиняють свої протести і говорять, що не довіряють владі. Що, власне, означає це вето?

УКР   РУС   ENG
пошук
e-mail:

© 2004-2007 ВГО "Успішна Україна". Усі права на матеріали, що знаходяться на сайті, охороняються у відповідності з законодавством України. У разі будь-якого використання матеріалів сайта, гіперпосилання на www.uspishnaukraina.com.ua є обов'язковим.