ВГО «Успішна Україна» оголошує
конкурс фотографій

Новини

RSS 2.0 RSS 2.0

Новини

 • 25 січня 2011
  Томас МЕЛIЯ: Демократична Україна буде більш успішною

  Наприкінці минулого тижня помічник держсекретаря США з питань демократії, прав людини Томас МЕЛІЯ вдруге відвідав Україну. Трохи більше двох місяців тому, 16 листопада, він брав участь у першому засіданні міжурядової робочої групи з питань демократії і верховенства права, яке відбулося в Києві. Сам по собі цей факт свідчить про увагу нової адміністрації США до України і, зокрема, до аспектів демократії і свободи слова. Чому вже п’ятий рік поспіль, згідно з індексом Freedom House за 2010 рік, у світі погіршується стан свободи слова і менше країн стає «вільними»?

 • 21 січня 2011
  22 січня – День Соборності України

  22 січня – День Соборності України.

   
  День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.
 • 19 січня 2011
  Уряд вдарить інформатизацією по корупції

  Найближчим два роки уряд України має намір повністю інформатизувати економіку і соціальні процеси.

  Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи засідання Кабінету міністрів.

  "Я у вівторок відвідав Центр високих технологій. Дуже приємно було відзначити, що в України є високі технології європейського рівня, хоча масштаб їхнього використання в реальній економіці - поки на рівні 1-2% ВВП, але це нас абсолютно не влаштовує", - зазначив він.

 • 17 січня 2011
  Фесенко: "Реформи - це бажання не влади, а МВФ"
  Фесенко: "Реформи - це бажання не влади, а МВФ"

  Українська влада у 2011 році буде змушена проводити реформи.

  Про це Gazeta.ua заявив голова правління Центру прикладних політичних досліджень Пента Володимир Фесенко, говорячи про прогнози на 2011 рік.

 • 13 січня 2011
  Чому Україні так потрібні реформи
  Питання про реформи, це не питання влади чи опозиції. Як і питання невдачі реформ, буде не поразкою влади, це буде поразкою Україні. По суті питання про успішність або невдачі реформ, це питання про те, чи збережеться Україна як незалежна суверенна держава, або перетвориться в просто територію.

   

 • 13 січня 2011
  РАДА ТАКИ УХВАЛИЛА ЗАКОН ПРО ДОСТУП ДО ІНФОРМАЦІЇ

  Верховна Рада ухвалила закон про доступ до публічної інформації.

  За відповідний документ, який вніс депутат від БЮТ Андрій Шевченко, проголосували 408 депутатів.

 • 11 січня 2011
  Економічні ляпи-2010: корупція, закони та борги

  Реальний дефіцит державних фінансів у 2010 році, напевно, перевищив 100 мільярдів гривень. В основному, це борги. Зазвичай дефіцит покривається або продажем державного майна, або простягнутою рукою. Продати у 2010 році майже нічого не вийшло, зате боргів України набрала чимало.

 • 30 грудня 2010
  Украина по демократии на 67 месте в мире

  В рейтинге демократии стран мира за 2010 год Democracy Index 2010 Украина заняла 67 место, то есть опустилась на 14 пунктов вниз, по сравнению с 2008 годом (53 место).

 • 29 грудня 2010
  Податківці готуються збирати гроші по-новому

  Неврегульованим залишається питання, чи мають право "спрощенці" бути платниками ПДВ. Кодекс не дає відповіді на це питання. Відтак інспектори вимагають від підприємців здавати свідоцтва платників цього податку.

 • 27 грудня 2010
  Тривожна тенденція. Зростає кількість підприємців — фізичних осіб, які припиняють свою діяльність

  «Все, що робиться — робиться на краще», — сказано не про малий бізнес. Майже 20 років на законодавчому рівні йому в Україні не приділяли належної уваги. І от тепер, здається, «приділили». Результат відомий: близько 2,5 млн. підприємців різного рангу мають сушити голову: як далі заробляти на хліб насущний. Сплачувати запропоновані владою податки — означало б працювати практично задурно.

 • Украинцы считают, что страна идет не в ту сторону24 грудня 2010
  Украинцы считают, что страна идет не в ту сторону

  Большинство украинцев (59,7%) считает, что в целом все, что происходит в Украине, идет в неправильном направлении. Таковы результаты социологического исследования, проведенного "Украинским демократическим кругом" по заказу Института политики.


 • 23 грудня 2010
  МВФ выделил Украине 1,5 миллиарда (Обновлено) В организации решили, что Украина способна выполнить взятые на себя обязательства.

  МВФ выделил Украине 1,5 миллиарда (Обновлено) | Экономика | СЕГОДНЯ

  Решение принято на сегодняшнем заседании, фото ТСН

  МВФ согласился выделить Украине второй транш кредита по программе stand-by.

 • 22 грудня 2010
  ВГО «Успішна Україна» оголошує конкурс фотографій

  Найкраща фотографія буде розміщена на банері «Наше майбутнє».
  Авторські  права на фотографії повинні належати Вам.
  Прохання надсилати фотографії на E-mail ВГО: info@uspishnaukraina.com.ua
  Правління ВГО «Успішна Україна»

 • 22 грудня 2010
  Введення антикорупційного законодавства
  Віталій КНЯЖАНСЬКИЙ, «День»

  Наприкінці минулого тижня Президент України Віктор Янукович вніс до Верховної Ради проект закону «Про принципи запобігання та протидії корупції в Україні» й просив розглянути його невідкладно. Як зазначається в повідомленні прес-служби Президента, документ розроблено Національним антикорупційним комітетом за підтримки Мін’юсту України. У ньому враховано пропозиції фахівців, науковців і практиків. Крім того, законопроект отримав схвальні відгуки з боку експертів Групи країн проти корупції Ради Європи (GRECO). Прес-служба також стверджує, що положення законопроекту відповідають Конвенції ООН проти корупції.

 • 22 грудня 2010
  Проголосувавши за скасування антикорупційних законів, депутати злякалися власної тіні - експерти

  Всього 12 хвилин знадобилось народним депутатам України аби «поховати» останню надію пересічних українців та міжнародної спільноти на те, що українська влада колись розпочне реальну боротьбу з корупцією.

  В державі, яка замикає всі можливі рейтинги корумпованості, ця боротьба закінчилась, практично так і не розпочавшись. Антикорупційні закони, початок дії яких відкладали останні півтора роки, остаточно були скасовані 21 грудня голосами 263 народних парламентарів. Цікаво, що за змістом скасовані закони не набагато відрізняються від проекту антикорупційного закону, нещодавно внесеного до парламенту Президентом України. Виходить, що скасувавши антикорупційні закони та поставивши на розгляд аналогічний закон від Віктора Януковича, депутати злякалися власної тіні.

 • 21 грудня 2010
  Громадські організації очікують від влади «добро» на чесні державні гранти

  http://govgrant.org.ua/wp-content/uploads/2010/12/%D0%93%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D1%8F%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B5-%D1%81%D1%83%D1%81%D0%BF%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE-%D1%96-%D0%B2%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B0.png
   

  На урядовому веб-сайті «Громадянське суспільство і влада» оприлюднено проект Постанови «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм, проектів (заходів), розроблених громадськими організаціями, для виконання яких надаватиметься державна фінансова підтримка».

УКР   РУС   ENG
пошук
e-mail:

© 2004-2007 ВГО "Успішна Україна". Усі права на матеріали, що знаходяться на сайті, охороняються у відповідності з законодавством України. У разі будь-якого використання матеріалів сайта, гіперпосилання на www.uspishnaukraina.com.ua є обов'язковим.